2022 m. sausio 19d. įvyko Lietuvos Geros klinikinės ir reguliatorinės praktikos asociacijos narių susirinkimas. Susitikimo metu atstovai iš penkių narių – „IQVIA“ „Crown CRO“, „Icon“ „Biomapo“, „Paraxel“ – aptarė praėjusių metų veiklą, nuo Asociacijos suorganizuoto renginio, iš kurio dalyvių buvo sulaukta puikių atsiliepimų, iki bendradarbiavimo su valstybinėmis insititucijomis ir jo efektyvumo.

Siekiant numatyti tolimesnės veiklos kryptis, buvo dalijamasi idėjomis, kilusiomis iš Asociacijos veiklos rezultatų. Numatyta, kad 2022 metais Asociacija veiks trimis kryptimis:

  1. Dalyvavimas tarptautinių organizacijų planuojamuose renginiuose, kuriuose diskutuosime asociacijai aktualiais klausimais:
    1. Decentralizuoti tyrimai;
    2. Adaptyvus klinikinių tyrimų dizainas;
    3. Klinikinių tyrimų vykdymas besitęsiančios pandemijos sąlygomis.
  2. Žinių mainų skatinimas Lietuvos klinikinių tyrimų ir vaistų registravimo sričių profesionalų tarpe.
  3. Vystysime tolimesnį abipusiu supratimu grįstą bendravimą su Lietuvos reguliuojančiomis institucijomis siekiant efektyvaus bendradarbiavimo ir gyvybės mokslų industrijos plėtros.

Lietuvos Geros klinikinės ir reguliatorinės praktikos asociacija yra atvira naujiems nariams, norintiems prisidėti prie mūsų veiklos ir kartu kurti į pažangą orientuotą Lietuvos klinikinių tyrimų ir reguliavimo praktiką. Jeigu susidomėjote mūsų veikla, kviečiame užpildyti mūsų kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis aptarti bendradarbiavimo galimybes.